iroko deck m2 fiyat

Bununla yanında, domestik piyasada bulunan İroko bedduaşabı ölçüı da fiyatları etkileyebilir. Turfa kâin bir gereç olduğunda fiyatlar elan da artabilir.

İroko ağinciticinın kabuk şeşnda mütebaki sap kısmı böcek hücumlarına karşı savunmasızdır özellikle türap böceklerine karşı. Lakin öz odun çok dayanıklı ve esenlamdır. İroko ağateşnın öz odunu esirgeyici kimyasallara karşı direniş gösterir, öz odun yine emeklenebilir. İroko ağkeskinnda taşın varlığı dış ortamlarda kullanımlarda sorun yaratabilir ancak iroko ahşabı birsonsuz alet ve makine ile kolayca kârlenebilir.

Kompozit deck, son yıllarda popülerlik kazanan bir dış mekan kaplamasıdır. Bedii, dayanıklılık ve zorlamasız hizmet kadar dayanıklı çok pozitif yanlarıyla yeğleme edilmektedir. Fakat kompozit deck karşı bazı sorular olur. İşte kompozit deck ile dayalı sık sık sorulan soruların cevapları:

Deck boyutlarına yardım eden başka faktörler ortada deckin tasavvurı, ekstraları ve karmaşıklığı da mahal allıkır. Deck boyutlarına göre fiyatlandırma mimarilırken, bu faktörler dikkate cebinır.

İroko Deck M2 fiyatları, malzemenin talebi, sunuı ve pazar koşullarına bağlamlı olarak değişebilir. Genellikle ilenmeşap fiyatlarındaki genel eğilimlere koşut olarak değişme gösterir.

Teak’in öteki redif ağac cinsleri Cordia alliodora ve Pericopsis elata’dır . Teak ağacı plantasyonlarda mümbit yetişebilirken, iroko aynı verimi gösterememektedir.

Both of these African hardwoods have a beautiful medium-dark golden brown colour after ageing, interesting grain pattern, superb outdoor durability and exceptional physical density.

Kompozit deck, bir dış mekan döşeme kaplamasıdır ve çoğunlukla ahşap kadar tabii malzemelerin yerine kullanılır. Kompozit deck, ekseri bedduaşap ve polimer karışımından oluşan bir malzemedir.

Mevcuta bedduaşap ortam var onu kaldırp namına kompozit istila yapmakmistiyoruz yerimiz bahçrşehirde

Pazar koşulları da İroko Deck'in M2 fiyatını etkileyebilir. Istek ve sunma durumu, malzemenin fiyatında dalgalanmalara neden mümkün.

Piyasada kullanılan muhit kurusu ve 2.klas iroko deck fiyatları Teak deck m2 fiyat ile kılgı yapıldıktan çok gücük zaman sonrasında kaşıklama ve çatlama yaşamaktadır.

The biggest discernible difference between iroko and genuine teak is undoubtedly the cost; iroko is a far more abundant and commercially available timber. Bey a result, it comes in at a lower price point and makes for a fantastic teak substitute.

İroko ağkedernın rengi kızıl portakal renginden yalınlık kahve rengine ve doygun altın kahve rengi kabil renklerde çeşitlilik gösterir.

İroko ağacı kabuk madunı sap kısımlarda solgun sarı , öze doğruca ise koyulaşarak teake emsal kahverengini kırmızıır. Gölgede Daha fazla bilgi giderek rengi koyulaşır ve şemsli ortamlarda rengi solar beyazlaşır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *